Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » KURS SAMOOBRONY DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

KURS SAMOOBRONY DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium! Zdobycie praktycznych umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach to główny cel tego spotkania.

TEMAT: Kurs samoobrony dla ratowników medycznych

Program opracował Radosław Oko – ratownik medyczny, instruktor Krav Maga, Kapap SAJN, Balintawalk, instruktor samoobrony, były spadochroniarz i uczestnik Misji Pokojowej ONZ na Wzgórzach Golan, ekspert technik przetrwania (survival).

CEL OGÓLNY KSZTAŁCENIA:

Seminarium organizowane w ramach doskonalenia zawodowego ratowników ma na celu:

1. Zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie radzenia sobie w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych.

2. Poznanie sposobów i technik wykorzystywanych w sytuacjach wysokiego ryzyka, tzw. „trudny pacjent”.

Czas trwania seminarium: 8 godzin

Liczba przyznanych punktów: 8

PROGRAM SEMINARIUM:

I. Obrona przed atakiem z użyciem niebezpiecznych przedmiotów

II. Bezpieczna kontrola i transport „trudnego” pacjenta.

III. „ZACHOWAJ SPOKÓJ” – podsumowanie

Pierwsze dwa bloki składają się z części teoretycznej i praktycznej. Część praktyczna obejmuje rozgrzewkę, demonstrację poszczególnych technik samoobrony wykonanych przez instruktorów oraz przeprowadzenie ćwiczeń z udziałem kursantów.

Program seminarium uzyskał pozytywną opinię i akceptację Krajowego Konsultanta w dziedzinie medycyny ratunkowej.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ i zdobądź nie tylko punkty ale także praktyczne umiejętności radzenia sobie w ekstremalnych warunkach. Ucz się od najlepszych. ZAPRASZAMY!

Szkolenie odbywa się w siedzibie CKD Edukacja. Prosimy o przygotowanie stroju, który umożliwi aktywne uczestniczenie w praktycznych ćwiczeniach przeprowadzanych na sali gimnastycznej.

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.