Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » PROFESJONALNE SZKOLENIE Z WIZAŻU - MALU WILZ
Galeria
Zdjęć: 2
Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć

PROFESJONALNE SZKOLENIE Z WIZAŻU - MALU WILZ

28 lutego 2016 roku

Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” oraz renomowana marka kosmetyczna MALU WILZ
ZAPRASZAJĄ

PROFESJONALNE SZKOLENIE Z WIZAŻU

Radom, ul. Biznesowa 9, godz. 10.00
Koszt: 95 zł
(cena obejmuje organizację szkolenia oraz przerwy kawowe)

PROGRAM SZKOLENIA

1. Makijaż mineralny - szczegółowa technika nakładania pudrów mineralnych.
2. Makijaż osób dojrzałych - efekt odmłodzenia i wygładzenia przy użyciu kosmetyków o specjalnych formułach.
3. Przerwa kawowa.
4. Makijaż korekcyjny/kamuflujący defekty skórne oraz tatuaż.

  • po szkoleniu istnieje możliwość otrzymania certyfikatu - koszt 50 zł
  • podczas szkolenia można dokonać zakupu kosmetyków z 10% rabatem, w przypadku zakupu kosmetyków na kwotę powyżej 400 zł, certyfikat gratis.  

Warto wiedzieć i umieć więcej!


Zapisz się już teraz: zadzwoń (48) 363 01 02, wyślij e-mail na adres info@edukacja.radom.pl lub zarejestruj się on-line.


DLACZEGO MALU WILZ? 

 

MALU WILZ to ekskluzywne linie kosmetyczne dla profesjonalnej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym.

Produkty do makijażu o działaniu pielęgnującym dzięki zawartości minerałów i składników odżywczych. Bogata oferta kosmetyków kolorowych pozwala na wykonanie profesjonalnego makijażu zarówno w gabinecie jak i w domu.

Na naszym fanpage'u na Facebooku można dowiedzieć się więcej: warto zobaczyć i posłuchać wywiadu z Ekspertem MALU WILZ. https://www.facebook.com/CkdEdukacja


Już teraz zaprszamy na drugie z cyklu szkoleń prowadzonych przez ekspertów marki MALU WILZ, które odbędzie się 20 marca 2016 roku. Profesjonalne szkolenie z zabiegów pielęgnacyjnych.
Szczegóły:http://www.ckd-edukacja.pl/oferta-ksztalcenia/164

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.