Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » Profesjonalne szkolenie z zabiegów pielęgnacyjnych - MALUWILZ

Profesjonalne szkolenie z zabiegów pielęgnacyjnych - MALUWILZ

10 kwietnia 2016 roku

Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” oraz renomowana marka kosmetyczna MALU WILZ
ZAPRASZAJĄ

PROFESJONALNE SZKOLENIE Z ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH

Radom, ul. Biznesowa 9, godz. 10.00
Koszt: 95 zł

Dla słuchaczy CKD Edukacja 15% rabat
(cena obejmuje organizację szkolenia oraz przerwy kawowe)

PROGRAM SZKOLENIA

1. Prezentacja kosmetyków.

2. Zabieg COLLAGEN

Wysokie stężenia składników aktywnych takich jak peptydy oraz białka, które wspierają syntezę kolagenu, zapobiegają degradacji włókien kolagenowych w skórze. Związane z wiekiem uszkodzenia skóry są zredukowane, a skóra wydaje się bardziej jędrna i wypełniona. Kolagen pochodzenia morskiego wspomaga zdolności regeneracyjne skóry. Panthenol, kwas hialuronowy i elastyna pozwalają utrzymać skórę miękką, elastyczną oraz wypoczętą. Podczas zabiegu zostanie zaprezentowany firmowy masaż CHI Energy, którego filozofia została zaczerpnięta z Ajurwedy.

3. Przerwa kawowa.

4. Zabieg HYPER SENSITIVE

Skóra wrażliwa wymaga szczególnej opieki i troski. Seria stworzona dla cer podatnych na zaczerwienienia, podrażnienia, uczucia pieczenia i swędzenia. Produkty pielęgnacyjne zawierają starannie dobrane składniki, aby przewrócić naturalne funkcje, które stabilizują skórę. Główne substancje aktywne: Ekstrakt z magnolii, Defensil, ekstrakt z rozwaru wielkokwiatowego, olej ze żmijowca, panthenol, skwalen.

Linia nie zawiera:

  • Konserwantów chemicznych
  • Zapachów i barwników
  • Oleju parafinowego
  • PEG-glikol polietylenowy

Podczas zabiegu zostanie zaprezentowany firmowy masaż kryształami.

Warto wiedzieć i umieć więcej!


Zapisz się już teraz: zadzwoń (48) 363 01 02, wyślij e-mail na adres info@edukacja.radom.pl lub zarejestruj się on-line.


DLACZEGO MALU WILZ?

MALU WILZ to ekskluzywne linie kosmetyczne dla profesjonalnej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym.

Produkty do makijażu o działaniu pielęgnującym dzięki zawartości minerałów i składników odżywczych. Bogata oferta kosmetyków kolorowych pozwala na wykonanie profesjonalnego makijażu zarówno w gabinecie jak i w domu.

Na naszym fanpage'u na Facebooku można dowiedzieć się więcej: warto zobaczyć i posłuchać wywiadu z Ekspertem MALU WILZ. https://www.facebook.com/CkdEdukacja


 

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.