Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Szkoła policealna – Rekrutacja IX.2019

18 lipca 2019, Autor: CKD Edukacja

Wyniki matur już za nami.
Jeśli tym razem nie udało Ci się zdobyć odpowiedniej liczby punktów, to głowa do góry. Nie trać czasu i już teraz zapisz się na jeden z bezpłatnych kierunków w Szkole Policealnej prowadzonej przez CKD EDUKACJA. Może ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA lub HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, a może TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH? Wybierz jeden z naszych BEZPŁATNYCH KIERUNKÓW.
Jeśli zrealizowały się Twoje marzenia i już za chwilę staniesz się studentem, rozważ weekendową naukę w szkole policealnej, która pozwoli Ci w krótkim czasie zdobyć konkretny zawód. To da się połączyć. Warto spróbować.

Zobacz nasze, w pełni wyposażone pracownie, przyjdź do nas i porozmawiaj z wykładowcami – praktykami. Po prostu sprawdź nas.

Pamiętaj, nie musisz mieć zdanej matury, nie musisz też czekać na skończenie studiów, by zdobyć ciekawy zawód, poszukiwany na rynku pracy.

Polecamy kierunek TECHNIK FARMACEUTYCZNY – który od września 2019 wraca do szkoły policealnej, po przerwie spowodowanej wycofaniem go przez MEN z tego poziomu kształcenia. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

Zadzwoń, przyjdź, zarejestruj się on-line i z nami zadbaj o swoją przyszłość.