Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Za nami X Konferencja oświatowa

8 czerwca 2024, Autor: Redaktor2
POZYTYWNE MOCE SZKOŁY
Budowanie przestrzeni edukacyjnej poprzez wsparcie, rozwój i pozytywną motywację

X KONFERENCJA OŚWIATOWA
dla dyrektorów, wicedyrektorów i kadry zarządzającej szkół i placówek oświatowych już za nami.
Z radością gościliśmy Państwa, liderów edukacji na dwudniowej konferencji szkoleniowej, która odbyła się w Dworze Zbożenna.
Jesteśmy wdzięczni, że nasze zaproszenie przyjęła dr Katarzyna Kalinowska, I Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, która zaszczyciła nas swoją obecnością i wsparciem. Państwa aktywne uczestnictwo oraz zaangażowanie w dyskusje przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia i stworzenia inspirującej atmosfery.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji szkoleniowej „POZYTYWNE MOCE SZKOŁY – Budowanie przestrzeni edukacyjnej poprzez wsparcie, rozwój i pozytywną motywację”,
która odbyła się w dniach 5-6 czerwca 2024 roku w Dworze Zbożenna serdecznie dziękujemy.

Podczas konferencji mieliśmy okazję wspólnie odkrywać różnorodne sposoby tworzenia i utrzymywania pozytywnego klimatu w szkołach. Wspólnie identyfikowaliśmy i wykorzystywaliśmy „pozytywne moce”, które napędzają procesy rozwoju, motywacji i wsparcia w edukacji. Szczególnie dziękujemy za aktywne uczestnictwo w sesjach tematycznych, które dotyczyły m.in. kształtowania pozytywnego klimatu w szkole, motywującego dialogu, narzędzi wspierających zmniejszanie przemocy w szkołach, edukacji bez prac domowych, dbania o dobrostan dzieci oraz budowania pozytywnych relacji i komunikacji w szkole. Państwa zaangażowanie i dzielenie się doświadczeniami były nieocenione.

Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza, innowacyjne rozwiązania i pozytywna energia, którą wnieśli Państwo do tego wydarzenia, będą miały trwały wpływ na tworzenie jeszcze lepszych warunków nauki
i rozwoju w zarządzanych przez Państwa szkołach.

Niech POZYTYWNE MOCE zostaną z Państwem jak najdłużej 😊Niech mają MOC zmieniania, krok po kroku, naszej rzeczywistości, tej osobistej, bo od niej zmiana się zaczyna, i tej szkolnej/przedszkolnej.

Łączymy pozdrowienia,
Halina Cieślak i Beata Remjasz

wraz z Zespołem CKD „EDUKACJA”