Tło Hero

Konferencje i seminaria szkoleniowe

W menu obok znajdą Państwo wszelkie informacje na temat najbliższych wydarzeń. Zapraszamy

Działalność Centrum Kształcenia Dorosłych “EDUKACJA” Sp. z o.o to nie tylko, kursy i szkolenia, ale także liczne seminaria i konferencje. Wiele z organizowanych wydarzeń ma charaktery cykliczny.

Zróżnicowana oferta

Biorąc w nich udział można uzupełnić swoją wiedzę na tematy z różnych dziedzin w zależności od zainteresowań zawodowych, dowiedzieć się o nowościach, trendach, nowych zjawiskach. Organizujemy wydarzenia np. dla nauczycieli, dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych, kadr zarządzających ośrodkami pomocy społecznej, a także dla stomatologów, higienistek czy asystentek stomatologicznych oraz wielu innych grup zawodowych.
Nasze wydarzenia są doskonałą szansą na aktualizację swojej wiedzy i poznanie zmian zachodzących w danej branży.

Dlaczego warto?

W trakcie konferencji można posłuchać ciekawych wystąpień, wykładów, referatów, głoszonych przez prelegentów będących specjalistami w swojej dziedzinie. W ramach wielu wydarzeń często odbywają się również warsztaty, w czasie, których uczestnicy mogą przećwiczyć wykorzystanie omawianych rozwiązań. Przykładem może tu być np. konferencja „Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii”, podczas której osoby chętne mogły przećwiczyć pracę z koferdamem, czy też konferencja „Kierowanie procesem rozwoju szkoły – zmiany społeczne i nowe rozwiązania prawne”, w ramach, której odbyły się warsztaty z mediacji rówieśniczych.

W czasie konferencji proponujemy Państwu spotkania prowadzone przez praktyków, którzy przekazują najważniejsze informacje z danego zakresu tematycznego, poruszą najistotniejsze zagadnienia, przedstawią niezbędne aspekty prawne, omawiają sytuacje z życia wzięte.

Doskonałym przykładem są seminaria dotyczące zmian w prawie oświatowym, dostosowania dokumentacji szkolnej do aktualnie obowiązujących przepisów, przygotowania placówek do wdrożenia regulacji zawartych w najnowszych rozporządzeniach.

Zaplecze techniczne

Konferencje i seminaria organizowane są w komfortowych salach, w pełni wyposażonych w niezbędny sprzęt multimedialny. Zagwarantowanie uczestnikom dogodnych warunków sprawia, że zgłębianie nowych tematów, słuchanie wykładów i zdobywanie nowych doświadczeń jest jeszcze przyjemniejsze. Dokładamy wielu starań, by dla uczestników naszych konferencji, był to nie tylko czas wypełniony spotkaniami na najwyższym merytorycznym poziomie, ale także wspólnie tworzona przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz klimat sprzyjający rozmowom i nawiązywaniu nowych kontaktów.

Organizujemy wydarzenia dla różnych środowisk zawodowych, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej oferty oraz zapoznania się z nadchodzącymi seminariami oraz konferencjami.

Tematyka dla nas najbliższa wiąże się głownie z zagadnieniami z zakresu: