Tło Hero

Szkolenia on-line

XZChcąc sprostać zmieniającej się rzeczywistości i ograniczeniom wynikającym z XZprzeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, a także różnorodnym potrzebom XZposzczególnych osób i placówek, do swojej oferty wprowadziliśmy szkolenia online. Dzięki XZnim jesteśmy w stanie przekazać wiedzę zdalnie, nie wymagając od uczestników szkoleń i XZkursów wychodzenia z domu i przyjeżdżania do placówki. Nasza oferta podąża z duchem XZczasu i wykorzystuje nowoczesne technologie, dzięki czemu jest w stanie zapewnić XZosobom korzystającym z naszej oferty maksimum komfortu.

 

PRZYKŁADOWE SZKOLENIA DOSTĘPNE W OFERCIE:
Wśród naszych kursów internetowych znajdują się np. szkolenia online dla oświaty, w tym dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli oraz pracowników samorządów i organów prowadzących szkoły, a także wszystkich zainteresowanych. Jednym z nich jest seminarium dotyczące organizacji i funkcjonowania szkoły, przedszkola w czasie epidemii. Zawiera zatem wiele przydatnych informacji dla dyrektorów oraz pozostałych pracowników oświaty, w tym dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego odpowiedzialnych za prowadzenie zadań oświatowych w JST. Szkolenie przygotuje Państwa do sprawnego i skutecznego przeprowadzenia kolejnych zmian z uwzględnieniem wszystkich aktualnych zmian prawnych.

CO JEST NIEZBĘDNE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KURSIE ON-LINE?
Dokładamy starań, by nasze szkolenia online były jak najłatwiej dostępne i każdy mógł z nich skorzystać. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy je w taki sposób, by ich wymagania techniczne były jak najmniejsze. Niezbędny jest oczywiście komputer, laptop lub inne urządzenie, na którym wyświetlany będzie wykład. Konieczny jest także dostęp Internetu, ponieważ to za jego pomocą transmitowany będzie przebieg kursu.

Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek specjalnego oprogramowania. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa np. Google Chrome czy Mozilla Firefox. Nie trzeba posiadać także kamery internetowej.

Niezbędnym elementem wyposażenia będą głośniki lub słuchawki, dzięki którym będzie możliwe odtworzenie dźwięku. W przypadku, gdyby chcieli Państwo zadać jakieś pytania w trakcie panelu “pytania i odpowiedzi”, konieczne będzie wykorzystanie mikrofonu np. oddzielnego komputerowego lub słuchawkowego.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA ON-LINE?
Dzień przed rozpoczęciem szkolenia, a adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym wyślemy do Uczestników link. W dniu szkolenia, na chwilę przed ustaloną godziną rozpoczęcia, należy w niego kliknąć, by przenieść się na odpowiednią stronę internetową i dołączyć do spotkania on-line.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do pobrania TUTAJ.