Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Organizacja i finansowanie dodatkowych zajęć wspomagających – SZKOLENIE ON-LINE – Liliana Zientecka

29 maja 2021, Autor: CKD Edukacja

ORGANIZACJA I FINANSOWANIE DODATKOWYCH ZAJĘĆ WSPOMAGAJĄCYCH UCZNIÓW PO DŁUGOTRWAŁYM OKRESIE NAUCZANIA ZDALNEGO – sprawnie i skutecznie
SZKOLENIE ON-LINE
TERMIN: 15 czerwca 2021r
ZAPRASZAMY Organy prowadzące i dyrektorzy publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych dla młodzieży

Szkolenie poprowadzi Pani Liliana Zientecka.

Do dnia 25 czerwca br. dyrektor może złożyć wniosek o uzyskanie dofinansowania prowadzenia zajęć wspomagających uczniów w opanowaniu i utrwalaniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego.  
Projekt dotyczy publicznych i niepublicznych szkół podstawowych (w tym szkoły podstawowej specjalnej) oraz ponadpodstawowych (LO, technikum oraz branżowej szkoły I stopnia), w tym szkół ponadpodstawowych specjalnych. Zajęcia wspomagające będą organizowane również w szkołach artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego.

Podczas szkolenia poznają Państwo zasady finansowania i organizacji tych zajęć oraz sposoby na sprawne przygotowanie się do realizacji projektu, przy zachowaniu wyznaczonych terminów.
Szczegółowe informacje i PROGRAM SZKOLENIA ON-LINE – TUTAJ
Formularz zgłoszeniowy do pobrania –
TUTAJ