Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Specjalizacja w zakresie organizacji pomocy społecznej – pierwsze zajęcia!

19 października 2021, Autor: CKD Edukacja
Z przyjemnością ogłaszamy, że XI edycja Szkolenia specjalizacyjnego w zakresie organizacji pomocy społecznej rozpoczyna się już w listopadzie.
Zapraszamy wszystkich Państwa 13 listopada (w sobotę) godz. 9.00 do naszej siedziby, w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30 (budynek Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki) na pierwsze zajęcia.

Nawet w przypadku wątpliwości, warto przyjść i porozmawiać z opiekunem merytorycznym szkolenia. Wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji zachęcamy do kontaktu z nami. Szczegóły dotyczące samego szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej znajdują się TUTAJ.

Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” w Radomiu, na podstawie art 122 ust. 3 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej uzyskało zgodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej. 
Prowadzone przez CKD “Edukacja” szkolenie specjalizacyjne z zakresu organizacji pomocy społecznej posiada AKREDYTACJĘ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY.

Czekamy na Państwa w SOBOTĘ 13 LISTOPADA, OD GODZ. 9.00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!