Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Nadzór pedagogiczny w praktyce – 2 grudnia 2021 rok – UWAGA! szkolenie on-line

28 października 2021, Autor: CKD Edukacja

Zapraszamy Państwa na szkolenie dla dyrektorów i wicedyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych.
NADZÓR PEDAGOGICZNY W PRAKTYCE DYREKTORA.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną i niepokojące dane o liczbie zakażeń koronawirusem, a przede wszystkim dbając o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne spieszymy z informacją, że szkolenie z Panią Izabelą Leśniewską zorganizujemy w wersji spotkania on-line. Data pozostaje bez zmian, co oznacza, że liczymy na spotkanie z Państwem w czwartek 2 grudnia o godz. 13.00. Poniżej znajdą Państwo skorygowane szczegółowe informacje o tym wydarzeniu.

Omówione zostaną obowiązujące formy nadzoru pedagogicznego i zadania dyrektora na tle zmienionych przepisów prawa.
Uczestnicy otrzymają przykładowy plan nadzoru pedagogicznego, narzędzia do obserwacji lekcji i innych zadań statutowych, przykładowe arkusze kontrolne, propozycję przedstawiania wyników i wniosków z nadzoru pedagogicznego, uchwałę w spawie wykorzystania wniosków z nadzoru itp.

NADZÓR PEDAGOGICZNY W PRAKTYCE DYREKTORA
SZKOLENIE on-line
2 grudnia 2021 rok

PROWADZĄCA:
Izabela Leśniewska, trener o ogólnopolskiej praktyce, z długoletnim doświadczeniem na stanowisku dyrektora szkoły, członek Zarządu OSKKO.
Szczegółowe informacje i PROGRAM SZKOLENIA ON-LINE – TUTAJ
Pobierz formularz zgłoszeniowy klikając TUTAJ

Po długiej przerwie, miło nam będzie spotkać się z Państwem przy kawie i w bezpośrednim kontakcie podyskutować i wymienić doświadczenia dotyczące praktycznej strony sprawowania nadzoru pedagogicznego, zarówno w czasie stacjonarnej pracy szkoły, jak i podczas zajęć w trybie on-line, czy w wersji hybrydowej.
Przestronne wnętrza Dworku Saskiego pozwolą nam na zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.