Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

OPIEKUN MEDYCZNY –LUTY 2021 – ostatni nabór na starych zasadach

8 lutego 2021, Autor: CKD Edukacja

OPIEKUN MEDYCZNY – trwa rekrutacja do grup rozpoczynających zajęcia w LUTYM 2021

Zapraszamy zarówno do:

– szkoły policealnej (nie trzeba mieć zdanej matury, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej) – nowy zawód jeszcze teraz w 1 rok (tylko 2 semestry)
WAŻNE: od września 2021 roku – cykl kształcenia zostaje wydłużony do 1,5 roku (3 semestry)
– na Kwalifikacyjny Kurs ZawodowyKKZ – dla osób, które nie posiadają wykształcenia średniego (po szkole podstawowej, gimnazjum lub zasadniczej zawodowej)
WAŻNE: od września 2021 roku nie będzie możliwości kształcenia w tym zawodzie w ramach kwalifikacyjnych kursów zawodowych

NIE ZWLEKAJ I JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY POLICEALNEJ „EDUKACJA” lub na KKZ (Kwalifikacyjny kurs zawodowy), by za rok o tej porze mieć już nowy zawód – zajęcia na kierunku OPIEKUN MEDYCZNY ruszają już w lutym 2021.

Szczegóły sprawdź TUTAJ

OPIEKUN MEDYCZNY – mamy ważną informacje dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem nauki w szkole policealnej lub na KKZ, by zostać Opiekunem medycznym. To zawód szczególnie poszukiwany na naszym rynku pracy. W wykazie zawodów szkolnictwa branżowego, dla których jest prognozowane istotne zapotrzebowanie na pracowników w województwie mazowieckim znajduje się zawód OPIEKUN MEDYCZNY (532102).
Dnia 1 lutego 2021 roku zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 stycznia 2021 r. w sprawie prognozy zapotrzebowania na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy.

U nas możesz jeszcze dołączyć do grupy. Zajęcia ruszają w lutym!
Nie trać czasu i już teraz zacznij zmieniać swoją przyszłość.