Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Studia podyplomowe – kolejny zjazd – zajęcia on-line!

11 listopada 2020, Autor: CKD Edukacja

Zbliża się kolejny zjazd, w którym zajęcia dydaktyczne, zorganizowane będą w formie webinarów.
Prosimy o bieżące śledzenie komunikatów publikowanych na stronie internetowej Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, która prowadzi studia podyplomowe w porozumieniu z Centrum Kształcenia Dorosłych „EDUKACJA” w Radomiu https://www.wlodkowic.pl/ Szczegółowa Instrukcja obsługi webinariów na platformie WLODEK znajduje się na stronie głównej: www.wlodek.edu.pl 

Dla studentów, którzy dopełnili formalności związanych z zapisem na studia i posiadają już numer decyzji (pięć cyfr/P, np. 11199/P) szczegółowy rozkład zajęć on-line wraz z numerami wirtualnych pokojów, będzie opublikowany w Wirtualnym Dziekanacie: https://dziekanat.wlodkowic.pl  (zakładka Studia Podyplomowe -> Proces dydaktyczny -> Rozkłady zajęć -> Semestr zimowy -> RADOM).

Plan zajęć on-line z przypisanymi numerami wirtualnych pokojów w zjeździe 27-28 listopada jest również TUTAJ.
Studenci nie posiadający numeru decyzji mogą uczestniczyć w zajęciach on-line korzystając z uniwersalnej instrukcji logowania otrzymanej w informacji zwrotnej po wykonaniu rekrutacji.

Pliki z harmonogramami zjazdów do pobrania:
Studia podyplomowe – zarządzanie oświatą

Studia podyplomowe – pozostałe kierunki

WAŻNE!
Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną prosimy o bieżące monitorowanie komunikatów dotyczących kolejnych terminów i formy realizacji zajęć.

Wszystkich Państwa, którzy rozważają zapis na studia podyplomowe informujemy, że nadal trwa nabór na semestr zimowy!
Rekrutację wykonać można on-line, wygodnie – nie wychodząc z domu 😊 Szczegóły TUTAJ
Jeszcze można dołączyć do grupy na wybranym kierunku studiów podyplomowych i w stosunkowo krótkim czasie uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

Skanów dokumentów można wysłać na nasz adres: info@edukacja.radom.pl lub jeśli nie maja Państwo takich możliwości technicznych, można je złożyć bezpośrednio w naszej siedzibie w Radomiu, ul. B.Limanowskiego 26/30. Każdorazowo prosimy Państwa o kontakt telefoniczny i ustalenie szczegółów formalnych z sekretariatem, oraz o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.