Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie organizacyjne – 6 września 2019

31 sierpnia 2019, Autor: CKD Edukacja

Nasza oferta kształcenia jest ofertą dynamiczną, starającą się podążać za potrzebami słuchaczy i pracodawców. W szkołach policealnych kształcimy w zawodach poszukiwanych na rynku krajowym i zagranicznym.

Rekrutacja trwa. Nowe grupy ruszają we wrześniu – zapisz się już teraz! Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 6 września, o godzinie 17.00 do naszej siedziby przy ul. Limanowskiego 26/30 w Radomiu.

Wystarczy tylko świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nie jest wymagana matura.

Wybierz kierunek:

Asystentka stomatologiczna – osoba, która asystuje lekarzowi stomatologowi w działalności leczniczej, w gabinecie stomatologicznym i poradni stomatologicznej.

Higienistka stomatologiczna współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą, w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych, które wykonuje samodzielnie, na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty.

Podstawowym celem kształcenia w zawodzie technik usług kosmetycznych jest przygotowanie absolwenta do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, zdobniczej oraz zabiegów z zastosowaniem czynników fizykalnych. W puli oferowanych przez kosmetyczkę usług znajduje się również pakiet porad związanych z pielęgnacją i profilaktyką skóry twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, stóp i ciała oraz upiększaniem (w tym także elementy wizażu i stylizacji) w warunkach domowych.

Technik farmaceutyczny – osoba która, zajmuje się sporządzaniem i wytwarzaniem produktów leczniczych oraz prowadzeniem obrotu produktami leczniczymi, wyrobami medycznymi, suplementami diety i środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz innymi produktami dopuszczonymi do obrotu w aptece na podstawie przepisów prawa. (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r.)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kształcenia