Tło Hero

Aktualności

Aktualności i wydarzenia

300 zł na wyprawkę szkolną także w szkole policealnej

11 sierpnia 2019, Autor: CKD Edukacja

Teraz także osoby uczące się w szkole dla dorosłych i szkole policealnej mogą skorzystać z tego świadczenia. Realizacja programu „Dobry start” została rozszerzona. Zmiany weszły w życie z dniem 1 sierpnia 2019 roku. Tak, jak dotychczas świadczenie przysługuje na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 lat. Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 9 lipca 2019r (Dz. U. z 2019 poz 1343)

Warto sprawdzić ofertę KIERUNKÓW BEZPŁATNYCH w SZKOLE POLICEALNEJ prowadzonej przez CKD EDUKACJA i skorzystać z rekrutacji on-line.

Kształcimy w zawodach, które wciąż poszukiwane są na mazowieckim rynku pracy.

Asystentka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna

Technik usług kosmetycznych

Technik masażysta

Opiekun medyczny – znajduje się na liście zawodów, na które jest ISTOTNE ZAPOTRZEBOWANIE w województwie mazowieckim (Obwieszczenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 marca 2019r.)

Technik farmaceutyczny – kierunek wraca do szkół policealnych już od września 2019 roku. Sprawdź jak niskie mamy czesne. Żadnych ukrytych opłat i 0zł wpisowego.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek, 6 września 2019r, o godz. 17.00. Czekamy na Państwa w naszej siedzibie, ul. Limanowskiego 26/30