Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Oferta kształcenia

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych, zainteresowanych doskonaleniem zawodowym, poszerzaniem horyzontów, aktualizowaniem wiedzy lub przekwalifikowaniem się.


Studia podyplomowe w Radomiu - teraz nowe kierunki:

* Pedagogika specjalna - SURDOPEDAGOGIKA

* Pedagogika specjalna - TYFLOPEDAGOGIKA
* LOGOPEDIA
(4 semestry)
* Pedagogika korekcyjno-kompensacyjna
* JĘZYK ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU I NAUCZANIU WCZESNOSZKOLNYM
* JĘZYK POLSKI
* Zarządzanie kulturą - MENEDŻER KULTURY
* Zrządzanie w administracji
* CHEMIA

Trwają zapisy. Już teraz warto zarejestrować się on-line!


Dlaczego Studia Podyplomowe w CKD EDUKACJA?

1. Studia podyplomowe prowadzimy we współpracy z wiodącymi szkołami wyższymi w kraju.

2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich organizowaniu.

3. Nowe kierunki odpowiadające potrzebom rynku pracy .

4. Kadra wykładowców – nauczyciele akademiccy, praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym.

5. Atrakcyjne ceny z możliwością płatności w ratach.

6. Nowatorski system kształcenia - nie tylko nowoczesny i przyjazny dla studenta, ale jednocześnie profesjonalny i przede wszystkim skuteczny.

7. Usługa Office 365 – dla naszych słuchaczy bezpłatny dostęp do poczty e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarza z praktycznie dowolnej lokalizacji i większości urządzeń oraz do oprogramowania Word, OneNote, PowerPoint i Excel.

Studia podyplomowe stanowią propozycją szkoleniową dla zainteresowanych zwiększeniem swoich szans u potencjalnych pracodawców, bądź utrzymaniem zatrudnienia, szczególnie w perspektywie niżu demograficznego i zmniejszającej się liczby oddziałów w szkołach.


Warto wiedzieć:
1. Kierunki uruchamiane nawet przy małych grupach (od 10 osób).

2. Możliwość zrealizowania min. 400 godzin dydaktycznych na wybranym kierunku i zdobycia odpowiedniej liczby punktów ECTS - otrzymany przez Państwa dokument będzie honorowany także poza granicami Polski.
3. Nauka na kierunkach pedagogicznych trwa trzy semestry, a na pozostałych dwa semestry! UWAGA - nowy kierunek  - LOGOPEDIA (4 semestry)
4. Zapewniamy bazę lokalową, która umożliwia odbywanie KONSULTACJI w Radomiu.
5. Możliwość studiowania równolegle na dwóch kierunkach.

  • Koszt studiów - jeden kierunek: 2 500 zł
  • Koszt studiów - drugi kierunek: 1 900 zł
  • Koszt studiów - UWAGA - nowy kierunek  - LOGOPEDIA (4 semestry): 4 900 zł

Warto sprawdzić inne atrakcyjne ceny wybranych kierunków.
6. Zajęcia odbywają się w piątki po południu i soboty. Dzięki temu zyskują Państwo wolną niedzielę.

7. Bardzo szeroki wybór kierunków dla nauczycieli.

8. Po ukończeniu studiów podyplomowych słuchacze otrzymują świadectwa zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 1 września 2011 r. (Dz. U. nr 196, poz. 1167).

 

Studia podyplomowe dla nauczycieli? Już nie musisz szukać. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać lub zarejestrować się on-line.

BEZPŁATNE KURSY w ramach studiów podyplomowych:

  • Biblioterapia
  • Drama
  • Profilaktyka uzależnień
  • Pierwsza pomoc
  • Kierownik wycieczek szkolnych
  • Technologia informacyjna
  • Profilaktyka i rozpoznanie przemocy w rodzinie.


Zaświadczenia z kursów wydawane są na podstawie par. 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014r. poz. 622).

Wybierz kierunek
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.