Tło Hero

SZKOLENIA DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

 

Rzeczywistość oświatowa zmienia się bardzo szybko. Wciąż pojawiają się nowe wytyczne, zmiany w Rozporządzaniach, Ustawie, Karcie Nauczyciela. Wprowadzane są nowe regulacje prawne. Tym samym, dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych stają przed koniecznością nie tylko nieustającego, uważnego śledzenia wszystkich najnowszych zapisów, ale także znalezienia tej najlepszej interpretacji, którą trzeba zastosować w praktyce.

W tych kluczowych momentach zmian chcielibyśmy, jako RADOMSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI, prowadzone przez Centrum Kształcenia Dorosłych „EDUKACJA” Sp. z o.o, proponować Państwu spotkania z osobami, które doskonale znają i z biegłością poruszają się w obszarze prawa oświatowego. To praktycy, którzy przekażą Państwu najważniejsze informacje z danego zakresu tematycznego, poruszą najistotniejsze zagadnienia, przedstawią niezbędne aspekty prawne, omówią przykłady z życia wzięte. Wiemy jak cenny jest Państwa czas, dlatego nie poświęcimy go na cytowanie przepisów, teoretyczne rozważania i podawanie encyklopedycznych definicji.

Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji szkoleń dla dyrektorów i kadry zarządzającej szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, zarówno tych publicznych, jak i niepublicznych.

ZMIANY W SYSTEMIE OŚWIATY.

Termin: 19.08.2019r Miejsce: Radom

Nowy statut liceum, technikum, szkoły policealnej.

Termin: 3.06.2019r Miejsce: Radom

Kierowanie procesem rozwoju szkoły – zmiany społeczne i nowe rozwiązania prawne – Trzydniowe seminarium szkoleniowe.

Termin: 22,23,24.05.2019r Miejsce: Jedlnia Letnisko

Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia pod numerami telefonów: 483630102, 483308396, 600409950. Można do nas także napisać wykorzystując adres info@edukacja.radom.pl.

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.