Tło Hero

ZMIANY W SYSTEMIE OŚWIATY – seminarium 19.08.2019

Spotkanie poprowadzi autorka programu szkolenia Liliana Zientecka – trenerka legitymująca się uprawnieniami do prowadzenia szkoleń dla dorosłych (Edukator MEN) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na wszystkich szczeblach administracji oświatowej (dyrektor szkoły, wizytator, pracownik administracji samorządowej). Autorka wielu publikacji i projektów szkoleniowych z zakresu implikacji nowego prawa oświatowego i budowania kultury skutecznego zarządzania oświatą.

Nadzór pedagogiczny i zmiany w systemie oświaty w roku szkolnym 2019/2020

Seminarium szkoleniowe dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz przedstawicieli JST pełniących nadzór nad organizacją oświaty samorządowej

  • Termin: 19 sierpnia 2019r (poniedziałek)
  • Koszt: 310 zł/os*
  • Czas: 9.00-14.30
  • Lokalizacja: Dworek Saski, ul. B. Limanowskiego 150, Radom

* Cena obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe (w formie drukowanej i elektronicznej, przesłane na wskazany e-mail), poczęstunek w przerwach (kawa, herbata, ciastka), lunch oraz zaświadczenie o odbyciu szkolenia.
* koszt szkolenia dla każdej kolejnej osoby zgłoszonej przez tę samą placówkę to 280 zł.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonać: wysyłając wiadomość na adres: konferencja@edukacja.radom.pl.
Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 13 sierpnia 2019.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Na Państwa telefony czekamy pod jednym z numerów telefonów (48) 363 01 02, 600 409 950.

Zespół CKD „EDUKACJA”